سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
دوازدهمین کنگره بین‌المللی جراحان دهان چهارشنبه برگزار می‌شود
کد خبر : 1392125198

دوازدهمین کنگره بین‌المللی انجمن جراحان دهان، فک و صورت چهارشنبه در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار دکتر آنلاین، رضا شریفی دبیر اجرایی دوازدهمین کنگره بین‌المللی انجمن جراحان دهان، فک و صورت، هدف اصلی این کنگره را ارائه آخرین دستاوردهای نوین و تکنیک‌های جدید به همکاران دندانپزشک و به اشتراک گذاشتن پیشرفت‌های حاصل شده داخلی با کشورهای صاحب نظر در این زمینه عنوان کرد.

 دبیر اجرایی دوازدهمین کنگره بین‌المللی انجمن جراحان دهان، فک و صورت گفت: از ویژگی‌های بارز این کنگره می‌توان به کارگاه‌های اختصاصی جراحان دهان و فک و صورت، جراحی‌های زنده و کارگاه‌های تخصصی ایمپلنت اشاره کرد.

وی ادامه داد: علاوه بر 19 سخنران برجسته خارجی از کشورهای آمریکا، ‌آلمان، انگلیس،‌فرانسه، بلژیک، سوئیس، ترکیه و لهستان، از اساتید برجسته کشور و ارائه ‌دهندگان مقالات برتر نیز به عنوان سخنران در این کنگره دعوت شده است.

دبیر اجرایی دوازدهمین کنگره بین‌المللی انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران، تعداد شرکت کنندگان داخلی این کنگره را بیش از 1500 نفر از رشته‌های مختلف پزشکی و دندانپزشکی شامل دندانپزشکان عمومی، متخصصان و جراحان دندانپزشکی، جراحان گوش و حلق و بینی ، جراحان مغز و اعصاب، عنوان کرد و گفت: شرکت‌کنندگان در این کنگره 23 امتیاز بازآموزی کسب می‌کنند.

دوازدهمین کنگره بین‌المللی انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران و چهارمین همایش بین‌المللی ایمپلنت خلیج فارس و دومین جشنواره محققین جوان در سه سالن مجزا 7 لغایت 9 اسفند در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

تاریخ درج: 5 / 12 / 1392
تعداد بازدید: 2665
تگ ها : کنگره    جراحی دهان      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/news/id,89/news.html
تبلیغات