سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
در دومین روز از سفر رئیس جمهور به خوزستان
معاون وزیر بهداشت از بیماران اهوازی عیادت کرد
کد خبر : 13921025181

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در بیمارستان‌های اهواز، از بیماران این شهرستان عیادت کرد.

 

به گزارش خبرنگار دکتر آنلاین از اهواز، محمد حاجی‌آقاجانی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از ظهر امروز در برخی از بیمارستان‌های اهواز حضور یافت.

حاجی‌آقاجانی به همراه معاون و مدیر امور درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور در بیمارستان آیت‌الله طالقانی اهواز از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت کردند.

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین از بخش‌های مختلف این بیمارستان بازدید کرد و به گفت‌و‌گو با بیماران و همراهان آنها پرداخت.

حاجی آقاجانی در بیمارستان گلستان اهواز نیز حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان از تعدادی از بیماران نیز عیادت کرد.

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بخش‌های اورژانس بیمارستان‌های طالقانی و گلستان اهواز نیز بازدید کرد و در جریان مشکلات این بخش‌ها قرار گرفت.

در جریان بازدید معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از این دو بیمارستان اهواز، مسئولان مربوطه گزارشی از نحوه خدمات‌دهی به بیماران ارائه دادند.

همچنین، محمد حاجی آقاجانی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از نزدیک مشکلات بیمارستان‌های طالقانی و گلستان اهواز مشاهده کرد.

همچنین در دومین روز از سفر رئیس جمهور به خوزستان محمد حاجی آقاجانی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان اندیمشک سفر خواهد کرد.

در این سفر که عصر امروز انجام می‌شود معاون و مدیر امور درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را همراهی می‌کند.

قرار است در جریان سفر به اندیمشک، معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان بازدید کند.

انتهای پیام/

تاریخ درج: 25 / 10 / 1392
تعداد بازدید: 1557
تگ ها : عیادت    بیمار    اهواز      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/news/id,72/news.html
تبلیغات