سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
سرپرست شبکه بهداشت و درمان بابلسر:
43 درصد مرگ و میرها در مازندران ناشی از بیماری‌های قلبی است
کد خبر : 13921025178

سرپرست شبکه بهداشت و درمان بابلسر با اشاره به اینکه بیش از 43 درصد مرگ و میرها در مازندران ناشی از بیماری‌های قلبی عروقی است گفت: حدود 15 درصد از مرگ و میرها نیز به دلیل بیماری سرطان است.

به گزارش خبرنگار دکتر آنلاین از بابلسر، محسن نبی‌زاده امشب در جلسه کارگروه سلامت در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر با بیان ضرورت تشکیل کارگروه سلامت اظهار داشت: امیدوارم نتایج حاصل از این جلسات بتواند راهکارهای مؤثری برای بهبود وضعیت موجود و خدمت‌رسانی به مردم و رضایت‌مندی بیماران ارائه دهد.

 

وی با اشاره به افزایش بیماری‌های قلبی و عروقی در کشور اظهار داشت: در حال حاضر روزانه بیش از 300 نفر در اثر عوارض ناشی از بیماری‌های قلبی و عروقی فوت می‌شوند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان بابلسر با بیان اینکه براساس سیاست وزارت بهداشت قرار شد تا پایان سال حدود 30 درصد از کارکنان دولت آموزش ببینند، تصریح کرد: در این راستا از همه ادارات خواستیم برای آموزش، 30 درصد از کارکنان خود را به ما معرفی کنند که تاکنون 534 نفر معرفی شده‌اند.

نبی‌زاده با اشاره به اینکه بیش از 43 درصد مرگ و میر در مازندران ناشی از بیماری‌های قلبی عروقی است بیان داشت: حدود 15 درصد از مرگ و میر نیز به دلیل بیماری کانسر یا سرطان است.

وی تصریح کرد: پیشگیری از این بیماری‌ها مستلزم جدی گرفتن بخش آموزش است.

انتهای پیام/

تاریخ درج: 25 / 10 / 1392
تعداد بازدید: 1748
تگ ها : بیماری های قلبی    آموزش      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/news/id,69/news.html
تبلیغات