سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
آلودگی آب شرب 1000 نفر را در پردیس راهی بیمارستان‏ کرد
کد خبر : 13921025174

بیش از یک هزار نفر در پردیس در پی آلودگی آب شرب راهی بیمارستان‏‌ها شدند.

به گزارش خبرنگار دکتر آنلاین از شرق استان تهران، عصر امروز حسین معصومی‌‏اصل، رئیس اداره مبارزه با بیماری‏‌های منتقله از راه آب و غذای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، فرماندار شهرستان پردیس و شماری از مسئولان، در بازدید از بیمارستان شفای پردیس، به آلودگی آب شرب مصرفی شهروندان شهر پردیس و بخش جاجرود اذعان کردند.

مردم به راه‌‏های جلوگیری از مسمومیت توجه کنند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در جریان این بازدید در حاشیه این بازدید در گفت‏‌وگوی اختصاصی گفت: در شرق استان تهران در رابطه با مسمومیت بیش از یک هزار شهروند پردیسی گفت: لازم است تا مردم توصیه‏‌های بهداشتی و راه‌‏های جلوگیری از مسمومیت را در برهه کنونی مورد توجه قرار دهند.

احمدرضا فرسار گفت: خواهش ما از مردم شهرستان پردیس این است که چند روزی آب شرب مصرفی خود را جوشانده و بعد آن را مصرف کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران افزود: مردم غذای مشکوک مصرف نکنند و بدانند که شستن دست‏ها با صابون از نخستین اقدامات برای جلوگیری از مسمومیت است.

فرسار ادامه داد: مردم نباید از افراد دوره‌‏گرد مواد غذایی تهیه کنند و سبزی و میوه را کاملا ضدعفونی کرده و بعد استفاده کنند.

انتهای پیام/

تاریخ درج: 25 / 10 / 1392
تعداد بازدید: 2305
تگ ها : آلودگی آب    آب    پردیس    مسمومیت      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/news/id,65/news.html
تبلیغات