سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
ورود کمیسیون بهداشت مجلس به ماجرای آلودگی آب تهران
کد خبر : 139395302

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از ورود این کمیسیون به موضوع بررسی آلودگی آب تهران و برخی محصولات غذایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار 404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

محمدحسین قربانی در مورد برخی اظهار نظرها نسبت به آلودگی آب تهران، افزود: به نظر می‌رسد این اظهارات کارشناسی نبوده و بر مبنای علمی صورت نگرفته است.

نوی ادامه داد: به طور حتم باید قبل از آنکه این‌گونه مباحث رسانه‌ای شده و منجر به تشویش اذهان عمومی شود ابتدا کارهای کارشناسی صورت گیرد و براساس ادله واقعی این اظهارات مطرح شود.

قربانی با بیان اینکه بارها تاکید کردم که مستندات علمی افراد نسبت به آلوده بودن آب تهران به کمیسیون بهداشت مجلس ارایه شود،‌ تصریح کرد: بدون‌شک به هر آزمایشگاهی برای تعیین میزان آلودگی آب تهران نمی‌توان اعتماد کرد و باید نهادهایی مثل مرکز تحقیقات یا مرکز پژوهش‌های مجلس با ورود به این موضوع بحث آلودگی آب را بررسی کنند.

وی یادآور شد: به طور حتم اگر آلودگی آب تهران تایید شود باید ضمن اطلاع‌رسانی به مردم، دستگاه‌های مربوطه را مجاب به رفع این معضل کرده تا در مسیر بهبود کیفیت آب حرکت کنند.

قربانی درباره صحبت‌های مطرح شده در خصوص آلوده بودن برخی محصولات غذایی در کشور، یادآور شد: اکنون تنها این اظهارات مطرح شده در حالی که هیچ مستنداتی برای تایید صحت آن ارایه نشده است و لذا نمی‌توان اکنون این موضوع را تایید یا تکذیب کرد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: به طور حتم کمیسیون بهداشت در نخستین جلسه خود موضوع مطرح شده درباره آلودگی آب تهران و برخی محصولات غذایی را بر اساس مستنداتی که قرار است ارایه شود پیگیری خواهد کرد.

تاریخ درج: 5 / 9 / 1393
تعداد بازدید: 1654
تگ ها :
آب    آلودگی آب      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/news/id,193/news.html
نظر شما
CAPTCHA

تبلیغات