سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
مشاور وزیر بهداشت گفت:
اولویت نخست اجرای طرح تحول سلامت، توجه به مناطق محروم است
کد خبر : 139391299

دکتر زارع نژاد گفت: اولویت نخست طرح تحول سلامت، توجه به مناطق محروم است و این طرح با قوت تا رسیدن به اهداف مورد نظر ادامه خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار 404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

target="_blank">دکترآنلاین
، دکتر زارع نژاد مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ضمن تشکر از توجه کسانی که در خصوص اجرای طرح تحول نظام سلامت نظراتشان را اظهار کرده اند، گفت: وزارت بهداشت بنا به رسالت خویش پاسخگویی به ابهامات در خصوص اجرای طرح تحول سلامت را صرفا به جهت جلوگیری از مخدوش شدن این طرح ملی، وظیفه خود می داند و معتقد است دریافت نقدها و طرح چالش ها می تواند ما را در اصلاح و بهبود روند اجرای آن یاری رساند.  

مشاور وزیر بهداشت با اشاره به انتشار بیانیه ای توسط یکی از تشکل های دانشجویی ، گفت: پیرو دستور وزیر بهداشت، مقرر شد بررسی های لازم در این خصوص صورت گیرد.

دکتر زارع نژاد در ادامه با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت، گفت: بر اساس نتایج نظرسنجی های صورت گرفته توسط مراکز خارج از مجموعه وزارت بهداشت، ائمه جمعه ، مسئولین استانی و مردم رضایت 70 درصدی را از اجرای طرح تحول نظام سلامت اعلام داشته اند.

وی از آغاز گام چهارم طرح تحول سلامت در آینده نزدیک خبر داد و افزود: به زودی چهارمین مرحله از اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه آموزش پزشکی آغاز می شود و در حال حاضر جلسات کارشناسی نهایی آن در حال انجام است.

مشاور وزیر بهداشت تاکید کرد: چهارمین گام از طرح تحول سلامت منجر به ایجاد تحول بزرگی در حوزه آموزش پزشکی خواهد شد.

دکتر زارع نژاد در پایان با اشاره به نتایج مثبت اجرای طرح تحول نظام سلامت، خاطرنشان کرد:با تمام قوت اجرای طرح را ادامه خواهیم داد و از هرگونه اظهارنظری که بتواند روند اجرا را تسهیل نماید، استقبال خواهیم کرد.

 

تاریخ درج: 1 / 9 / 1393
تعداد بازدید: 1681
تگ ها : مناطق محروم    طرح تحول سلامت    دکتر زارع نژاد    دکتر آنلاین      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/news/id,190/news.html
نظر شما
CAPTCHA

تبلیغات