سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
برای نخستین بار در کشور
ترمیم دریچه میترال بدون باز شدن قلب ارائه می‌شود
کد خبر : 1393618241

دبیر علمی جراحی قلب شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق از ترمیم دریچه میترال بدون باز شدن قلب، برای نخستین بار در کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار 404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

داریوش جاویدی دبیر علمی جراحی قلب شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق با بیان اینکه برای ارائه جدید‌ترین روشهای جراحی در کنگره برنامه وبینار طراحی شده است، اظهار داشت: با توجه به اینکه برخی از اساتید برجسته ایرانی و یا استادان خارجی فرصت حضور در کنگره را نداشتند برنامه وبینار امکان این ارتباط را برقرار کرده تا روش‌های جدید جراحی به‌صورت وب برای همکاران و شرکت کنندگان کنگره ارائه شود.

این جراح قلب با اشاره به اینکه برنامه روز جراحی توسط یکی از اساتید دانشگاه لندن و نیز همکاران ایرانی برنامه ریزی شده که فیلم‌های اعمال جراحی زنده روی دریچه میترال در نظر گرفته شده است، تصریح کرد : گایدلاین‌ها (راهنماهایی بالینی) و راهکارهای انجام اعمال جراحی دریچه میترال هر ساله و به صورت مداوم در حال تغییر هستند که در این کنگره جدید ترین گایدلاین‌ها بررسی می‌شوند.

جاویدی ادامه داد: بیماران مبتلا به نارسایی دریچه میترال دو گروه هستند که گروه اول افراد مبتلا به روماتیسم قلبی و گروه دوم افرادی هستند که به علت سکته قلبی، مشکلات مادرزادی دچار بیماری‌های فانکشنال دریچه میترال می‌شوند که امروزه به دلیل پیشرفت کارهای تشخیصی بیماران زیادی را کشف می‌کنیم که با نارسایی پیشرفته دریچه میترال و یا هرماه با بیماری‌های گرفتگی عروق کرونر قلب مواجه هستند که باید جراحی شوند.

شانزدهمین کنگره سراسری تازه های قلب و عروق  25 تا 28 شهریور در سالن همایش های رازی برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.iranathero.ir مراجعه و یا به شماره تلفن 88073052 تماس حاصل کنند.

تاریخ درج: 18 / 6 / 1393
تعداد بازدید: 2493
تگ ها :
شانزدهمین کنگره قلب و عروق    ترمیم دریچه میترال    دکترآنلاین    سکته قلبی    روماتیسم قلبی      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/news/id,132/news.html
تبلیغات