سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
مدیرکل نظارت بر مکمل‌ها و غذاهای ویژه وزارت بهداشت:
کمبود شیرخشک برطرف شد/ آغاز ترخیص شیرخشک‌های رژیمی از دوشنبه
کد خبر : 13921014121

مدیرکل نظارت و ارزیابی مکمل‌ها و غذاهای ویژه سازمان غذا و دارو گفت: مشکلی برای تامین شیرخشک در سال ۹۳ نداریم، ترخیص شیرخشک به صورت فوریتی از سه روز گذشته شروع شده و ترخیص شیرخشک‌های رژیمی نیز از دوشنبه از سر گرفته می‌شود.

به گزارش خبرنگار دکترآنلاین، امیرحسین جمشیدی با اشاره به تغییرات نرخ ارز و مشکلاتی که در تأمین شیر خشک به وجود آمده بود، گفت: در حال حاضر طی جلساتی که با مرکز طبی کودکان، شرکتهای وارد کننده و پخش کننده شیرخشک داشتیم، محموله های شیرخشک از طریق شرکتهای فوریتی در طی دو سه روز گذشته از گمرک ترخیص شد.

وی با اشاره به اینکه مشکل کمبود شیر خشک در حال مرتفع شدن است افزود: برندهای خاص نیز که شامل شیرخشک های متابولیکی و رژیمی است از دوشنبه از گمرک ترخیص می شود.

جمشیدی در ادامه در پاسخ به اخبار منتشر شده در برخی از رسانه ها به نقل از رئیس مرکز طبی کودکان مبنی بر عدم ارائه شیرخشک به کودکان این مرکز، با تکذیب این خبر گفت: مرکز طبی کودکان همانند گذشته به توزیع شیرخشک ادامه می دهد و مردم نیز می توانند از همان داروخانه هایی که قبلاً شیرخشک تهیه می کردند شیرخشک مورد نیاز خود را تأمین کنند.

انتهای پیام/

تاریخ درج: 14 / 10 / 1392
تعداد بازدید: 1800
تگ ها : تغذیه نوزادان    سازمان غذا و دارو    شیر خشک    شیر خشک رژیمی      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/news/id,12/news.html
تبلیغات