سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
برگزاری کنگره بین‌المللی میکروب‌ شناسی از فردا در تهران
کد خبر : 139363226

پانزدهمین کنگره بین‌المللی میکروب‌ شناسی ایران از چهارم تا ششم شهریورماه سال جاری در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار دکترآنلاین، تا کنون بیش از1600 نفر برای شرکت در این کنگره ثبت نام کرده اند و با توجه به اینکه مهلت ارسال مقالات تا 10 تیرماه اعلام شده است، بر اساس آخرین گزارشات1400 مقاله در موضوعات مختلف به دفتر دبیرخانه کنگره ارسال شده بر اساس این گزارش، کنگره در سطوح تخصصی برگزار و ارسال مقالاتی با این کیفیت کم سابقه بوده است و فرصت خوبی برای آشنایی با جدیدترین روش‌ها و تبادل نظر میان شرکت کنندگان داخلی با میهمانان ویژه خارج از کشور خواهد بود.

اساتیدی از کشورهای ایتالیا، آلمان، فرانسه، هلند و استرالیا در  پانزدهمین کنگره بین‌المللی میکروب‌شناسی ایران سخنرانی می کنند.

برگزاری پانل های تخصصی با موضوعاتی نظیر هپاتیت، عفونت‌های بیمارستانی، اپیدمیولوژی مقاومتهای میکروبی، سل و بیماریهای نوپدید و همچنین شش کارگاه تخصصی با موضوعاتی نظیر معرفی روش‌های مولکولی سریع تشخیص بیماریها و روشهای روتین میکروب شناسی از جمله برنامه‌های درنظر گرفته شده برای برگزاری این دوره از کنگره علمی میکروب شناسی هستند.

در کنگره امسال مباحث جدید و تازه های نوین در زمینه نانو، بررسی ترکیبات ضد میکروبی گیاهی از نگاه میکروب شناسان ، مدیریت ساخت واکسن و حمایت از تولید واکسن داخلی ، بیماریهای نوپدید و بازپدید از نقطه نظر میکروب شناسان و... ارائه خواهد شد.

همچنین در افتتاحیه کنگره از 3 پیشکسوت رشته میکروب شناسی تجلیل خواهد شد و از  برنامه های جانبی کنگره برگزاری کارگاه یک روزه تولید پروتئین نوترکیب در سیستم پروکاریوتی و اولین سمپوزیوم تخصصی  نانو میکرو بیولوژی برگزار می شود. امتیاز باز آموزی برای رشته هاي علوم پايه و بالينی 11.5 امتیاز است.

اختصاص جایزه فام مسعود به دو نفر از برگزیدگان کنگره پانزدهم از برنامه های دیگر کنگره است.

تاریخ درج: 3 / 6 / 1393
تعداد بازدید: 1546
تگ ها : دانشگاه علوم پزشکی تهران    کنگره میکروب شناسی    دکترآنلاین    شهریور      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/news/id,117/news.html
تبلیغات