سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
از سوی وزارت بهداشت صورت گرفت:
تکذیب فهرست منتشر شده شرکت‌های متخلف لبنی
کد خبر : 139361217

سخنگوی سازمان غذا و دارو، با انتقاد از نحوه اطلاع رسانی برخی رسانه ها در ماجرای روغن پالم، اعلام اسامی شرکتهای متخلف لبنی از طریق شبکه‌های اجتماعی یا در قالب پیامک را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار دکترآنلاین، محمد هاشمی اظهارداشت: تعاملات خوبی با صنایع لبنی در کمیته فنی بازنگری مصرف روغن پالم صورت گرفت و در جلسه ای که در سازمان غذا و دارو برگزار شد.

وی با بیان این مطلب که کمیته فنی بازنگری مصرف روغن پالم در فرآورده‌های غذایی با جدیت پیگیر این موضوع است، ادامه داد: هفته گذشته این کمیته با حضور وزیر بهداشت تشکیل جلسه داد و موضوع استفاده از روغن پالم در لبنیات مورد بررسی قرار گرفت و سازمان غذا و دارو با صنایع لبنی در راستای دغدغه های وزیر بهداشت به تفاهم های خوبی رسید.

به گفته هاشمی، طبق اطلاعیه سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد به مردم این اطمینان خاطر داده شده که محصولات لبنی موجود در بازار هیچ مشکلی نداشته و مردم می‌توانند با آرامش از لبنیات موجود در بازار استفاده کنند.

سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان این مطلب که اعلام اسامی شرکتهای لبنی متخلف در رسانه‌ها و شبکه‌ های اجتماعی و یا در قالب پیامک صحت ندارد، افزود: انتشار اسامی شرکتهای متخلف هیچ گاه به صورت غیر رسمی نخواهد بود و اگر ضرورتی باشد که جرم مربوطه اعلام عمومی شود، بی تردید این اعلام به صورت رسمی خواهد بود.

هاشمی از حاشیه سازی برخی رسانه ها در ماجرای روغن پالم انتفاد کرد و گفت: متاسفانه برخی دوستان، مصاحبه های مسئولان مربوطه را به صورت کامل نقل قول نمی کنند و همین مسئله باعث بروز برخی مشکلات در امر اطلاع رسانی می شود

تاریخ درج: 1 / 6 / 1393
تعداد بازدید: 1683
تگ ها : روغن پالم    تکذیب    شرکت های متخلف لبنی    دکترآنلاین    سخنگوی سازمان غذا و دارو    حاشیه سازی      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/news/id,108/news.html
تبلیغات