سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
توزیع کارت آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی از فردا آغاز می‌شود
کد خبر : 1393531216

کارت ورود به جلسه آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی سال ۹۳ از فردا در سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت است و تمام فرآیند این دوره از آزمون از روز اول تا هفتم شهریور ماه به مرحله اجرا درخواهد آمد.

به گزارش خبرنگار دکترآنلاین، محل، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشنامه رشته های تخصصی دندانپزشکی سال 93 اعلام شد.

این آزمون رأس ساعت 9 صبح و در تاریخ سوم شهریور برگزار می‌شود و آزمون شفاهی این دانشنامه تخصصی نیز ساعت 8 صبح روزهای سه شنبه 4 تا 6 شهریور برگزار خواهد شد.

آزمون دانشنامه رشته های تخصصی دندانپزشکی سال 93 در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در خیابان کارگر شمالی بالاتر از سازمان انرژی اتمی برگزار می شود.

داوطلبان برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نیز به سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir مراجعه کنند. کارتهای ورود به جلسه به صورت اینترنتی و از روز شنبه یکم شهریور از طریق سایت اعلام شده قابل دریافت است.

به گزارش فارس،در راستای اهداف معاونت آموزشی وزارت بهداشت، مراسم افتتاحیه سی‌امین آزمون دانشنامه ‌تخصصی دندانپزشکی ساعت ٨ صبح روز شنبه اول شهریور ماه با حضور معاون آموزشی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

در این آزمون ٤٣٤ داوطلب در گروه های مختلف آموزشی تخصصی دندانپزشکی شرکت کرده و تمام فرآیند این دوره از آزمون از روز اول لغایت هفتم شهریور ماه به مرحله اجرا درخواهدآمد.

تاریخ درج: 31 / 5 / 1393
تعداد بازدید: 1871
تگ ها : آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی    سال 93    کارت ورود به جلسه آزمون    دکترآنلاین    سایت سازمان سنجش      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/news/id,107/news.html
تبلیغات