سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
درمان معجزه آسای سینوزیت و عفونتهای تنفسی

با مصرف این گیاهان خوشمزه سینوزیت و عفونت های تنفسی را فراری دهید. درمان‌های گیاهی زیر برای درمان سینوزیت و عفونت‌های دستگاه تنفسی در حد معجزه است.

قبل از شرح و توضیح روش های قطعی درمان سینوزیت، بهتر است اطلاعاتی در مورد این بیماری داشته باشید. سینوزیت به حفره هایی که در اطراف بینی و در سایر قسمت های صورت در استخوان ها وجود دارند و در آنها هوا وجود دارد، سینوس گفته می شود. در سینوزیت حاد سینوس ها ملتهب و متورم می شوند. التهاب و تورم سینوس ها در تخلیه ی ترشحات اختلال ایجاد می کند و موجب افزایش ترشح مایع مخاطی می شود. این بیماری شایع است و تنفس عادی فرد، از طریق بینی را با مشکل مواجه می کند.

* دیگر نیازی به استفاده از داروی شیمیایی نیست، با مصرف این گیاهان خوشمزه سینوزیت و عفونت های تنفسی را فراری دهید. درمان‌های گیاهی زیر برای درمان سینوزیت و عفونت‌های دستگاه تنفسی در حد معجزه است. البته در نظر داشته باشید که همیشه و در تمام احوال استفاده صرف از گیاهان و یا تغذیه های موجود در طبیعت ممکن است کمک کاملی به شما نکند، بدین معنا که مراجعه به متخصص با تجربه را فراموش نکنید و از درمان های خودسرانه پرهیز نمایید.

درمان معجزه آسای سینوزیت و عفونتهای تنفسی

.. حتما امتحان کنید ..

* ترب سفید یا سیاه :

به گفته محققان آلمانی، روزانه یک استکان آب ترب به مدت 10 روز، جریان خون به حفره های سینوزیت ها را تقویت می کند، سینوزیت های گرفته را باز می کند و عفونت های سینوزیت را نسبت به اسپری های رفع احتقان سریع تر درمان می کند. در ضمن مصرف ترب به همراه غذا به سیگاری ها بسیار توصیه میشود ...

* انبه :
ویتامین A برای درمان سینوزیت ماده‌ای ضروری است. مانگو (انبه) نیز سرشار از ویتامین A است، بنابراین درمان مؤثری برای سینوزیت است.

* گیاه شیرین بیان :
ریشه شیرین بیان به کاهش التهاب کمک کرده و دستگاه ایمنی را تحریک می‌کند تا با عفونت‌ها به مقابله بپردازد. کپسول‌های گیاهی شیرین بیان نیز دستگاه ایمنی را تقویت کرده و سینوزیت را درمان می‌کنند.

* زیره سیاه :
زیره سیاه درمان مؤثری برای سینوزیت است. سینوزیت در ‌‌نهایت به گرفتگی بینی و دردِ آن منجر می‌شود. و بهترین درمان برای گرفتگی بینی و درد در مسیر تنفسی، به درون کشیدنِ رایحه خوش زیره سیاه است. شما می‌توانید یک قاشق چایخوری زیره سیاه را داخلِ یک پارچه نازک نخی بپیچید و هر چند وقت یکبار آن را بو کنید. موقعِ خواب نیز آن را در بالای سرتان بگذارید. این باعث می‌شود، بدون گرفتگی و آزادانه نفس بکشید.

* سیر و پیاز :
سیر و پیاز دارای عطر و طعم تندی هستند و گیاهانی که این عطر و طعمِ تند را دارند، بهترین درمان برای سینوزیت هستند. مؤثر‌ترین راه برای درمان سینوزیت تان این است که این گیاهان را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

* زنجبیل :
زنجبیل در درمان سرماخوردگی و سردرد سابقه‌ای طولانی دارد. این گیاه داری خواص ضد التهاب بوده و حاوی موادی است که از درد می‌کاهند. شما می‌توانید کپسول‌های این گیاه را مصرف کرده و یا چند قطره از آب آن را با عسل، لیمو و چای گرم مخلوط کرده و بنوشید. خوردن چای زنجبیل (دو بار در روز- صبح و عصر) تا یک ماه ، بیماری سینوزیت تان را به سرعت درمان می‌ کند.

* درمان فوری سینوزیتت با سیاهدانه :
مقداری سیاهدانه را آسیاب کرده و به سرعت با سه برابر عسل مخلوط کنید، چون سیاهدانه پودر شده زود فاسد می شود این مخلوط تا یک هفته در شیشه در دار قابل نگهداری است، از این مخلوط هر 12 ساعت یکبار یک قاشق مربا خوری بخورید حدود یکماه، این مخلوط را مصرف کنید هرگاه احساس کردید که خشکی به مخاط بینی شما غلبه کرد یعنی سینوس های شما کاملا عفونتش خشک شده و مصرف آن را قطع می کنید، همچنین روغن سیاه دانه را شب ها قبل از خواب فقط یک قطره داخل یکی از سوراخ های بینی بریزید و شب بعدی داخل سوراخ بینی دیگر. و نیز روغن سیاهدانه را هر 8 ساعت یکبار سه قطره آن را به پیشانی بمالید و ماساژ بدهید، سیاهدانه بیماری سینوزیت تان را به سرعت درمان می‌ کند.

* بخور گل بابونه با نعنا بهبودی سریعتر سینوزیت :
یک مشت گل بابونه و سبزی نعنا و یا دو قاشق غذاخوری پودر آن را رو داخل دستگاه بخور یا قابلمه آب می ریزید و به مدت 20 دقیقه بخور با دم و بازدم شدید انجام می دهید. در بین بخور هر وقت چرک و عفونت در مخاط بینی زیاد شد آن را خالی می کنید و دوباره بخور را ادامه می دهید تا چرک و عفونت حسابی از بینی شما خارج شود، نعنا عطر تندی دارد؛ این عطر تند و خواص ضد التهاب گیاه نعنا به آرام کردنِ لایه مخاطیِ دستگاه تنفسی کمک می‌کند و بابونه هم خاصیت آنتی بیوتیکی قوی در درمان سینوزیت دارد و التهاب مجرای تنفسی تان را از بین می‌برد. این روش را به مدت یک ماه یک روز در میان انجام بدهید، به صورت قطعی هم سینوزیت و هم گوش درد، گلودرد، سردرد که همه ناشی از سینوزیت هست به طور قطع درمان می شود. در ضمن یک قاشق چایخوری پودر گل بابونه ی خشك و یک قاشق چایخوری نعنا را مثل چايی 10 دقیقه دم كنيد، روزی 2 لیوان مصرف کنید.

* راز سلامتی با گیاهان شفا بخش :

در کنار انجام این روش ها سعی کنید، هفت روز، هر روز حمام بروید بعد از اتمام شستشو آب داغ کنید در حدی که بتوانید تحمل کنید حدود 10 دقیقه زیر آب داغ با هر دو دست سر و پیشانی خودتان را ماساژ بدهید، بعدش یک لیوان آب نمک (یک قاشق غذاخوری در یک لیوان آب) را که قبلش باید آماده کنید را از طریق بینی به داخل کشیده و از دهان خارج کنید (کسانی که اینکار برای شان سخت است می توانند با استفاده از سرنگ اینکار را انجام دهند) و بعد از اتمام کار دوباره 2 دقیقه زیر آب داغ سر و پیشانی خودتان را ماساژ بدهید. در این هفت روز سعی کنید این روش را روزی یکبار انجام بدهید چرا که اینکار در بهبودی تان بطور چشمگیری موثر است.

دوستان عزیز ...

مطلب فوق بعد از تحقیقات زیاد و اطمینان از صحت آن، تمام راه کارهای معجزه آسا، برای درمان قطعی سینوزیت و عفونت های تنفسی را برایتان به اشتراک گذاشتم. مطئمن باشید یکی از این روش های فوق، درمان قطعی بیماری شماست  .. شک نکنید .. حتما امتحان کنید به امید خدا، تمام بیماران مبتلا به این بیماری با همین روش های ساده، درمان و یا بیماری شان بطور چشمگیری کاهش می یابد. فقط زیاده رویی در مصرف نکنید؛ امید است مورد بهبودی شما عزیزان قرار بگیرد، با آرزوی سلامتی.

نکته : اگر مبتلا به بیماری خاصی و یا در حال مصرف داروهای شیمیایی باشید و قصد استفاده از این گیاهان دارویی را دارید، در این صورت باید حتما پزشك تان را در جریان بگذارید.

تاریخ درج: 2 / 8 / 1394
تعداد بازدید: 2087
تگ ها : سینوس    درمان گیاهی      
لینک مستقیم: http://www.doctor-online.ir/featured/id,97/featured.html
تبلیغات